Apraksts

Novērtējot to, ka pircēji kļūst arvien prasīgāki, mēs esam radījuši dzīvojamo vidi, kurā nav ekonomēts ne uz mūsdienīgas arhitektūras rēķina, ne uz izmantoto materiālu kvalitātes. Katra māja tiek radīta un uzraudzīta tā, lai tā kalpotu cilvēkam un nesagādātu raizes ne tuvākā, ne tālākā nākotnē. Mēs esam pārliecināti, ka ciemata "Dolce Vita" kvalitāte atbildīs visprasīgākajam pircējam. Mājas energoefektivitātes rādītāji ir īpaši iepriecinoši, kas vienlaicīgi nozīmē arī zemākus rēķinus par siltumu. Ciematā ir izbūvētas visas nepieciešamās komunikācijas – pilsētas ūdensvads, centralizēta kanalizācijas sistēma, elektrība, gāzes apkure, ielu apgaismojums, kā arī plašas bruģētas ielas un ietves.

Ciemata atrašanās vieta dod iespēju atrasties tuvu Rīgas centram, tajā pašā laikā savā mājoklī baudīt plašumu, komfortu un klusumu. Tikai 10 km attālumā no Rīgas centra. Ērta sabiedriskā transporta satiksme, netālu atrodas Mārupes centrs ar veikaliem, skolu, bērnudārzu, pastu, sporta klubu un kafejnīcām.

Tehniskā informācija

Pamati: monolītā dzelzsbetona lentveida.

Sienas: nesošās ārsienas 1. un 2. stāvā ir no fiboblokiem (200x185x490) ar siltumizolāciju (100 mm) un dekoratīvo apmetumu ārpusē, kā arī apmetumu iekšpusē. Nesošās iekšsienas 1. un 2. stāvā ir no fiboblokiem (200x185x490) ar skaņas izolāciju un apmetumu. Starpsienas ir no fiboblokiem (100x185x490) ar apmetumu.

Logi, durvis: visas vitrīnas un logi no koka ar paketēm. Ieejas durvis paredzētas no masīvkoka.

Pārsegumi: 1., 2. stāva grīda tiek būvēta no monolītās dzelzsbetona plātnes ar siltumizolāciju.

Jumts: ēku divslīpju jumts izbūvējams no koka spārēm. Jumta ieseguma materiāls – bitumena šindeļi. Jumtiņš virs ieejas paredzēts no alumīnija konstrukcijas ar rūdītā stikla pārsegumu.

Elektroapgāde: saskaņā ar tehniskajiem noteikumiem un ārējās elektroapgādes projektu.

Ūdens apgāde: no centralizētā pilsētas ūdensvada.

Kanalizācija: līdz pieslēgšanās pie centralizētas pilsētas kanalizācijas sistēmas notekūdeņus paredzēts savākt no visām mājām un centralizēti novadīt vietējā bioloģiskajā attīrīšanas iekārtā saskaņā ar ārējās ūdensapgādes un kanalizācijas tehnisko projektu.

Fasādes

Внешний вид

Stāvu plāni

Lai iepazītos sīkāk ar 1. stāva plānu, piedāvājam lejupielādēt detalizētu plānu PDF.

Lai iepazītos sīkāk ar 2. stāva plānu, piedāvājam lejupielādēt detalizētu plānu PDF.

Atrašanās vieta

"Dolce Vita" atrodas Mārupē, tiešā Rīgas tuvumā, tajā pašā laikā Jums būs iespēja baudīt Pierīgas klusumu un komfortu. Netālu ir Mārupes centrs ar veikaliem, skolu, bērnudārziem, pastu, sporta klubiem un kafejnīcām. No ciemata teritorijas Rīgas centrs ir ātri un ērti sasniedzams gan ar privāto, gan sabiedrisko transportu.

Tuvākie objekti

  • Mārupes pagasta padome
  • Pasts
  • Sporta klubs, baseins
  • Tenisa klubs "Sēļi"
  • Mārupes vidusskola
  • PII "Lienīte"
  • PII "Zeltrīti" 
  • Tirdzniecības centrs "SPICE"